Jak psát web - Základy HTML

Na základní škole nás na hodině IVT pan učitel seznámil s jazykem HTML, to bylo před deseti lety. Tenkrát mě to moc bavilo a to mi vydrželo dodnes. Možná tímto článkem někoho přesvědčím, že vytvářet si jednoduché webové prezentace je snadné a velmi zábavné. Zde se totiž meze nekladou.

Klíčová slova

Pokud chcete mít úspěšný web, musíte vědět co potenciální zákazníci hledají a stránky optimalizovat tak, aby našli vás! Jedním z hlavních nástrojů jak toho docílit jsou klíčová slova. Před jejich návrhem musí být perfektní a číselně podložená analýza toho co uživatelé hledají. Jak na to? Čtěte dál. 

Moderní světový webdesign

Webdesign je rozhodující v tom smyslu, že buď zákazníka osloví, či nikoliv. Proto je vždy dobré mít své stránky moderní, přehledné a pěkné, aby se zde návštěvník cítil komfortně a uměl web intuitivně ovládat. V poslední době se mi velmi líbí knihy a práce amerického webdesignera Patricka McNeila, která může posloužit jako výborná inspirace při tvoření krásného vzhledu webových stránek.

Jak vytvořit úspěšný firemní web

Dnes již každá společnost by měla mít svou webovou stránku. Pokud bude prezentace kvalitní, může firma touto cestou nalákat mnoho zákazníků a vytvořit slušný zisk. Ne každá prezentace však plní svou funkci, jak by měla. V článku popíšu jak vytvořit úspěšný firemní web a zaměřím se na obsahovou část, nikoliv designovou.
Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk